تبلیغات
خونه ی من - اینم پنجمین قسمت

قسمت پنجم

=======================================================================


وینس چون دید آندر به عهدش وفا کرد و سارا رو طلاق داد مجبور بود کاری کنه تا استوری لاین نویسا تا آخر کریرش اونو تو رسلمنیا برنده اعلام کنن !! واسه همینم باهاشون صحبت کرذ و بهشون گفت اگه آندر تو رسلمنیا ها نبازه بدونِ شک ما پول بیشتری به جیب میزنیم و در این صورت حقوق شمام بیشتر میشه 359421_LaieA_048.gif ! این شد که استوری لاین نویسا بخاطر حقوق بیشتر دست به کار شدند !!! همه چیز بر وفق مراد بود و آندرتیکر هرچی رسلمنیا بود رو یکی یکی می برد و رکوردش رو روز به روز به رخِ همگان می کشید ...! 0-1 / 0-2 / 0-3 ......... اما خبر نداشت که کین برادر ناتنیش تو امتحانات ورودی wwe موفق شده و قراره از این به بعد وارد همون کمپانی بشه که آندر توش فعالیت داره !!! 726020_sad.gif وینس تا این موضوع رو فهمید به فکرش زد یه استوری بین این دو برادر طراحی کنه ...! 755320_shok.gif ( خاک تو سرش که فقط به فکر پول بوده 603018_icon_mad.gif) بعد از ورود کین به مسابقات با آندر یه تگ تیم تشکیل میدن که خیلی هم قدرتمند بوده دست بر قضا 721619_sagittariuss.gif و همه رو یکی یکی مصدوم میکردن ..! مدت ها گدشت اما هنوزم هوادارای آندرتیکر خیلی بیشتر از کین بود ...! کین که داشت از حسادت میترکید تصمیم گرفت تگ تیم رو از هم بپاشونه و با آندر تو رسلمنیا مسابقه بده ...! 583019_swordfightsmiles.gifاما کور خونده بود ... آندر جوابِ این نامردی رو تو رسلمنیا خوب داد ...! و کین رو با اون همه ابهتش شکست داد و بازم استوریش پا بر جا موند ...! کین که دید داره روز به روز منفور تر میشه و هیچکس دیگه به مسابقاتش توجه نمیکنه شبونه میره دمِ درِ وینس و شرو میکنه به گریه زاری کردن 464919_blue.gif میگه ببین وینس تو داری از این آندر اسطوره میسازی ...! بیا مردونگی کن بزار من ازش بزنم جلو ... من بچه یتیمم پدر نداشتم ! صورتم تو اتیش سوخته ... بزار دلم شاد شه ! خدا هم برات ثواب مینویسه تو دفتر اعمالت باشه ؟!؟!!؟ وینس دلش به حال کین سوخت و قبول کرد تو یه پی پی وی کین آندر رو ببره ! خلاصه روزِ موعود فرا رسید و کین با آندر قرار شد مسابقه بده ..! تو یه مسابقه عجیب که قرار بود روی کسی که خاک ریخته میشه ببازه ( یعنی بمیره مثلا دززززز )
طبق این استوری های لعنتی آندر باخت اما کین زیرِ قولش زد و اونقدر خاک رو اندرتیکر ریخت که باعث مرگ آندر شد ... و این بود پایانِ تلخ یه اسطوره ..! بعد از مرگِ آندرتیکر کین بود که wwe رو حکم فرمایی میکرد ... کم کم دیگران قبول کردن که آندر مرده و باید یه استار دیگه رو برای حمایت انتخاب کنن !!!!
اما خبر نداشتن که  آندر 699517_snoozer_07.gif...! بعله درست دیدین .... زنده بود !آندر که حسّ انتقام بدجوری همه ی وجودش رو پر کرده بود به wwe برگشت !!! مردم باور نداشتن آندرتیکر برگشته !! اون برگشت و یه مسابقه با کین برای رسلمنیا ثبت کرد ...! کین که مثل سگ از آندر میترسید فکر میکرد روح آندره که برگشته ..! 398719_boredsmiley.gif اما روحی در کار نبود و آندر بازم تو رسلمنیا شکست ناپذیر موند و کین رو برد ...! کین خیت تر از قبل شد و تقریبا دیگه به یه استار درجه سه یا چهار تبدیل شد ولی اندرتیکر بعد از بازگشتش بام شد محبوبِ همه ...!
هر استار ننه من غریبی هوس شکستن رکورد آندر رو تو رسلمنیا داشت اما هیچکس نمیتونست از این غلطا بکنه و هرکسی اقدام میکرد بازی رو میباخت !!!
تا این که رسلمنیا 26 آندرتیکر توسط یکی از استار های تاپ چلنج شد ...


ادامه دارد


تاریخ : چهارشنبه 1 مرداد 1393 | 01:57 ب.ظ | نویسنده : میرحسین | نظرات

  • قالب وبلاگ | بلاگ اسکای | ایران موزه